Dijital Ajanslar Zirvesi İstanbul'da düzenlendi

 

DAZ14’te 16 ajanstan 18 konuşmacı, 30’un üzerinde katılımcı ajans ve Türkiye’nin önemli reklamveren markalarından pazarlama profesyonelleri dahil olmak üzere, 400’e yakın katılımcı ile etkinlik biletlerinin tamamı tükendi!

 

Dijital Ajanslar Platformu tarafından gerçekleştirilen ilk etkinlik olan DAZ14 – Dijital Ajanslar Zirvesi, dijital pazarlama sektörü profesyonelleri, yeni mezunlar, ajanslar ve reklamverenleri bir araya getirdi. Konuşmacılarının tamamı dijital ajans başkanları ve üst düzey yöneticileri olmak üzere, Türkiye’de bir ilk olma niteliği taşıyan Zirve, önemli markaların da ilgisini çekti.

 

Dijital Ajanslar Zirvesi’ne; Garanti Bankası, Turkcell, P&G, Arçelik, Unilever, BKM, Hürriyet, Radikal, Pronet, Koçfinans gibi Türkiye’nin en önemli markalarından pazarlama yöneticileri katıldı.

 

Zirve’de konuşmacı olarak yer alan dijital ajans kurucuları ve yöneticileri, reklamda yaratıcılık, sosyal medya, mobil pazarlama ve içerik pazarlama dallarında yaratıcılık üzerine görüşlerini ve başarılı yöntemleri paylaştılar. Konuşmacılar, aynı zamanda etkili kampanya örnekleri sundular ve projeleri kendi görüşleri doğrultusunda değerlendirdiler.

 

 

Genel olarak tüm katılımcıların olumlu görüşlerini paylaştığı ve eğitsel anlamda faydalı bulduğu DAZ14, sosyal medya’da yoğun ilgi gördü. Katılımcılar, Zirve hakkında görüşlerini Twitter’da #DAZ14 etiketi ile paylaştılar ve Zirve hakkında yüzlerce olumlu tweet atıldı.

 

Websitesi: www.dijitalajanslar.com